Ово је твоја година да засијаш!

Драги наши ђаци прваци,

Сваки почетак је тежак и потребно је пуно труда да бисмо у нечему успели, али нека вас то не плаши, јер плодови које сада узгајате временом ће сазрети и бићете спремни за оно што називамо животом.

Ваши ће вас учитељи водити и бодрити чак и онда кад нису у вашој непосредној близини јер свака реч коју изговоре остаће дубоко у вама и осветљавати вам пут чак и онда када мислите да је око вас потпуни мрак.

Знања која у школи стекнете пратиће вас током читавог живота. То је оно што ће вам помоћи да стасате у праве људе. Учиниће вас срећнима и омогућити да и ви друге усрећите.

Желимо вам срећан и успешан почетак школовања!

Пријем првака школске 2022/23. године одржан је у Дому културе са почетком у 9 часова. Учитељи Данијел Маслаковић, Аца Миленковић, Јелена Живадиновић, Горан Тодоровић и Јелена Жикић поздравили су својих 30 ђака првака и уручили им симболичне поклоне. Пригодну приредбу припремили су ученици 5. и 7. разреда уз помоћ наставнице Јоване Крстић и учитеља Данијела Маслаковића.

Драгана Ђокић,
наставник Енглеског језика