Такмичења

Општинско такмичење Окружно такмичење
Дуња Јанковић 3/1 Математика 2. место
Анђелка Тасић 3/7 Математика 3. место
Вељко Ракић 4/1 Математика 2. место
Анастасија Миловановић 4/1 Математика 3. место
Димитирје Ђорђевић 6/1 Математика * *
Лука Голубовић 8/1 Математика * *
Анђелија Стојковић, 7/1 Хемија * *
Анђела Милојковић, 8/1 „Књижевна олимпијада” * *
Анђела Милојковић, 8/1 Српски језик и језичка култура * *
Лена Радосављевић, 2/1 Такмичење рецитатора 2. место *
Милица Стевић, 3/1 Такмичење рецитатора 3. место 3. место
Анђела Пешић, 8/1 Такмичење рецитатора 2. место *
Матеја Вујчић, 8/1 Такмичење рецитатора 3. место *
Маша Вујчић, 1/1 Такмичење рецитатора 1. место *
Уна Крстић, 5/2 Такмичење рецитатора 1. место *
Такмичење
Лена Радосављевић, 2/1 Интернационална језичка олимпијада „Хипо – енглески без граница“, категорија Little Hippo, полуфинална рунда
Лена Спасојевић, 3/1 Интернационална језичка олимпијада „Хипо – енглески без граница“, категорија Little Hippo, полуфинална рунда
Урош Војиновић, 5/1 Интернационална језичка олимпијада „Хипо – енглески без граница“, категорија Hippo 1, полуфинална рунда
Немања Ђокић, 6/1 Интернационална језичка олимпијада „Хипо – енглески без граница“, категорија Hippo 2, полуфинална рунда
Јован Ђукић, 5/2 Финално међународно такмичење „Мост математике”, 2. место
Уна Крстић, 5/2 Финално међународно такмичење „Мост математике”, 2. место
Јована Тодоровић, 5/2 Финално међународно такмичење „Мост математике”, 2. место
Данило Павловић, 5/2 Финално међународно такмичење „Мост математике”, 2. место
Мина Радојевић, 5/2 Финално међународно такмичење „Мост математике”, 2. место
Јован Стојановић, 5/2 Финално међународно такмичење „Мост математике”, 2. место
Димитрије Ђорђевић, 6/1 Финално међународно такмичење „Мост математике”, 2. место
Дамњан Војиновић, 6/1 Финално међународно такмичење „Мост математике”, 2. место
Мартин Стојковић, 5/2 Финално међународно такмичење „Мост математике”, 2. место
Јован Ђукић, 5/2 Национално такмичење „Мислиша“, 3. награда
Димитрије Ђорђевић, 6/1 Национално такмичење „Мислиша“, похвала
Михајло Пешић, 2/1 Национално такмичење „Мислиша“, похвала
Тара Милошевић, 1/1 Међународно такмичење из рачунарске и информатичке писмености „Дабар“, похвала
Леонтина Вукадиновић, 1/1 Међународно такмичење из рачунарске и информатичке писмености „Дабар“, похвала
Маша Војиновић, 1/1 Међународно такмичење из рачунарске и информатичке писмености „Дабар“, похвала
Данило Јовановић, 2/1 Међународно такмичење из рачунарске и информатичке писмености „Дабар“, похвала
Каја Миловановић, 3/1 Међународно такмичење из рачунарске и информатичке писмености „Дабар“, похвала
Марија Петровић, 7/1 „Читалићи креативци“ републички ниво, захвалница