Такмичења

14.04.2019.

Окружно такмичење из биологије.

  1. Марија Нововић VII/1  – I  место, 95 поена, пласман на републичко такмичење
  2. Никола СтамболићVIII/2 – 77  поена

06.04.2019.

Окружно такмичење из српског језика и језичке културе.

  1. Анђелија Стојковић V/1, III  место
  2. Марија Нововић VII/1, II  место, пласман на републичко такмичење

02.04.2019.

Полуфинални ниво Међународног Hippo такмичења из енглеског језика.


30.03.2019.

Окружно такмичење из хемије.


30.03.2019.

Окружно такмичење „Књижевна олимпијада“.


28.03.2019.

Окружна смотра рецитатора.


26.03.2019.

Општинско такмичење рецитатора.

На окружно такмичење пласирали су се:

  1. Дуња Голубовић II/Рујиште
  2. Уна Крстић III/1
  3. Софија Радосављевић VII/1
  4. Анђелија Маслаковић VIII/2

21.03.2019.

Општинско такмичење Међународне смотре читалаштва „Читалићи 2019.”, категорија „Кликераши“.

На републички ниво Смотре читалаштва пласирао се:

  1. Јован Ђукић III/1

17.03.2019.

Окружно такмичење из физике.

  1. Лука Голубовић VI/1 – III  место
  2. Никола Стамболић VIII/2 – похвала

17.03.2019.

Општинско такмичење из српског језика и језичке културе.

На окружно такмичење су се пласирали следећи ученици:

  1. Анђелија Стојковић V/1
  2. Анђела Милојковић VI/1
  3. Марија Нововић VII/1
  4. Биљана Ђокић VIII/2 

14.03.2019.

Национално математичко такмичење „Мислиша 2019“.

  1. Димитрије Петровић, I/1 – похвала

10.03.2019.

Општинско такмичење из географије.


09.03.2019.

Општинско такмичење из историје.

На следећи ниво такмичења пласирала се

  1. Анђела Милојковић VI/1

09.03.2019.

Општинско такмичење из биологије.

На окружно такмичење пласирали су се:

  1. Марија Нововић VII/1
  2. Никола Стамболић VIII/2 

03.03.2019.

Општинско такмичење „Књижевна олимпијада“.

Ученици који су се пласирали на следећи ниво такмичења су:

  1. Анђела Славковић, VIII/2
  2. Биљана Ђокић, VIII/2
  3. Анастасија Божиновић, VIII/1
  4. Анђелија Маслаковић, VIII/2 (директан пласман)

03.03.2019.

Општинско такмичење из хемије.

На следећи ниво такмичења пласирали су се следећи ученици:

  1. Марија Нововић, VII/1
  2. Никола Стамболић,VIII/2

02.03.2019.

Општинско такмичење из математике за ученике III-VIII разреда.

На окружно такмичење пласирали су се:

  1. Анђелија СтојковићV/1
  2. Игор ТодоровићVII/1
  3. Никола СтамболићVIII/2

01.03.2019.

Прелиминарни ниво Међународног Hippo такмичења из енглеског језика.

У полуфинале такмичења пласирали су се:

  1. Немања Ђокић  IV/1
  2. Данило Трифуновић VI/1
  3. Анђела Славковић VIII/2

23.02.2019.

Општинско такмичење из физике за ученике VI-VIII разреда.

На следећи ниво такмичења пласирали су се следећи ученици:

  1. Лука Голубовић, VI/1
  2. Никола Стамболић, VIII/2

23.02.2019.

Општинско такмичење из енглеског језика за ученике VIII разреда.


28.01.2019.

Школски ниво Смотре читалаштва у категорији „Читалићи кликераши 2019.“ за ученике I-VIII разреда.

На следећи ниво такмичења пласирали су се следећи ученици:

Први разред

  1. Милана Везмар
  2. Наталија Миловановић
  3. Анђелка Тасић
  4. Ивана Никодијевић

Други разред

  1. Анастасија Миловановић
  2. Катарина Радосављевић
  3. Андриајана Николић
  4. Софија Славковић
  5. Тара Тодоровић

Трећи разред

  1. Јана Димитријевић
  2. Јован Стојановић
  3. Матија Динић
  4. Јована Тодоровић
  5. Јован Ђукић
  6. Уна Крстић

Четврти разред

  1. Урош Миловановић
  2. Андреј Павловић
  3. Дамњан Дамњановић
  4. Богдан Миловановић

Пети разред

  1. Тијана Павловић
  2. Петар Величковић
  3. Кристина Матић
  4. Анђелија Стојковић
  5. Магдалена Јанковић

Шести разред

  1. Лука Голубовић
  2. Милица Динић
  3. Матеја Вујчић

Седми разред

  1. Марија Новаковић
  2. Софија Радосављевић
  3. Исидора Божиновић
  4. Марија Нововић

Осми разред

  1. Анђелија Маслаковић
  2. Петар Благојевић
  3. Кристина Марковић
  4. Биљана Ђокић
  5. Анђела Славковић
  6. Никола Стамболић

18.01.2019.

Школско такмичење из математике за ученике III-VIII разреда.

На следећи ниво такмичења пласирали су се следећи ученици:

Трећи разред

  1. Јован Ђукић
  2. Јован Стојановић
  3. Матија Динић
  4. Лазар Живановић

Четврти разред

  1. Димитрије Ђорђевић
  2. Ања Јовановић
  3. Дамјан Дамјановић
  4. Урош Миловановић
  5. Немања Ђокић

Пети разред

  1. Анђелија Стојковић
  2. Магдалена Јанковић

Шести разред

  1. Лука Голубовић

Седми разред

  1. Игор Тодоровић (директан пласман)

Осми разред

  1. Никола Стамболић